7 İdeal yüz maskeleri 2021-nemlendirici, derin temizlik, ev yapımı ve kirli cilde karşı

Rate this post

7 İdeal yüz maskeleri 2021-nemlendirici, derin temizlik, ev yapımı ve kirli cilde karşıHangi yüz maskesi idealdir? En etkili yüz maskeleri için bu kılavuza davet edin. Cildiniz için en iyi 15 harika yüz maskesini size sunuyoruz. Her olası amaç için önerilen bir yüz maskesi olacaktır. Testlerde en etkili değerlendirmeleri alan yüz maskeleri ile başlıyoruz. 2021 için 7 İdeal yüz maskesi 2 çeşit yüz maskesi vardır: hızlı olanlar ve yavaş hareket edenler. Hızlı bir yüz maskesi 5 dakika sürer ve aynı zamanda bir banyo ile birlikte uygundur.

Hızlı bir yüz maskesi, beslenmede sorun yaşayan ve aynı zamanda kapsamlı bir şekilde temizlenen cildi kolayca temizleyebilir. Halsiz bir yüz maskesi muhtemelen otuz dakikadan fazla sürer ve her iki besin maddesinin de alınması için zaman sağlar, ancak ek olarak muhtemelen kapsamlı bir şekilde temizler. 7 mükemmel yüz maskesini bulmamız gerektiğinde, her iki türe de bakıyoruz. Daha sonra, aynı zamanda hem hızlı hem de yavaş olan ev yapımı ilaçlar da vardır. Tipik olarak, bir yüz maskesi de bir yüz kremi ile karşılaştırılabilir, ancak bunlar aslında iki farklı noktadır.

Tavsiye edebileceğimiz 3 ucuz ev yapımı yüz maskeleme

Yüz maskesini kendiniz yapmak çok basit. DIY yüz maskeleri aslında tercih ediliyor sona erdi. Menüde hem hızlı hem de yavaş hareket eden yüz maskeleri var. Yumurta sarısı ve zeytinyağlı bir gece maskesi Aşağıda, yatmadan önce mükemmel olan son derece basit ve nemlendirici bir ev yapımı yüz maskesi bulunmaktadır. Zeytinyağı bir çorba kaşığı ile bir yumurta sarısı. Zeytinyağı ve yumurta sarısı, cildiniz için inanılmaz derecede mineral ve vitamin kombinasyonudur.yağ, cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Maske hem yüze hem de boynuna uygulanır ve çok iyi çalışması gerekiyorsa, yüzünüze bir lunk Havlusu veya çay Havlusu koyun.

Tavsiye edebileceğimiz 3 ucuz ev yapımı yüz maskelemeAğzınız ve gözleriniz için kolayca delikler açabilirsiniz. Onları 10 dakika bekletin ve bundan sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Yağlı ciltler için bir meyve maskesi. Aşağıda başka bir basit maske var, ancak bu sefer yağlı cildiniz için harika. Bu sözde bir “şeker maskesi” dir. 1/2 dl pudra şekeri ve 1/2 dl kahverengimsi şeker ile 1 muz karıştırın. Cildinize hafifçe ovun ve 15 dakika bekletin. Kullanımdan sonra rahat su ile yıkayın. Nemlendirici ve aynı zamanda besleyici yüz maskesi ile tüm çok iyi Firmamız hindistan cevizi yağı, yumurta ve avokado’nun kendiniz yapabileceğiniz en iyi yüz tedavisi olduğuna inanmaktadır. Hindistan cevizi yağı ve avokado, cildi yumuşak yapan yağların yanı sıra yağlar da getirir.

Avokado ve ayrıca yumurtalar cilde beslenme, mineraller, vitaminler ve ayrıca sağlıklı protein sunar. 2 yemek kaşığı hindistancevizi yağı, 1 avokado ve 1 yumurta karıştırın. Ilık su ile temiz bir cilt ve aynı zamanda tedavi öncesi sabun hafif. Maskeyi eşit bir tabaka halinde yağlayın ve otuz dakika boyunca rahat bir cilt üzerinde bırakın. Maskeyi ılık suyla temizleyin. Hindistan cevizi yağı ayrıca bir saç ilacı olarak istisnai bir durumdur.

En Etkili Nemlendirici Yüz Maskesi

Yüzünüz gerçekten kuruduysa veya kesinlikle kuruduğunu anlarsanız nemlendirici bir maske gerekebilir. Böyle bir durum kesinlikle kuru hava yolculuğundan önce veya sonra olacaktır.

En Etkili Nemlendirici Yüz MaskesiBu aslında bir yolculuktan eve uçtuktan sonra tüm kafasını soymaya çalışmadı. Çoğu zaman, nemlendirici Maskeler soğuk veya sıcakta biraz daha “sert” bir iklimden sonra iyidir. Yüz maskeleri için ilham veren küçük bir video: Aslında bir yüz maskesi için yıldırım hızlı fikirler veren bu Keyifli video klibi keşfettik. Hangi yüz maskesini kullanmalıyım? Bu genellikle cildinizin tam olarak nasıl hissettiği ve bir yüz maskesi kullanarak ne yapmak istediğinizle ilgilidir. En iyi yüz losyonları incelememizde cildiniz için hangi yüz maskelerinin en iyi olduğu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here