Daha iyi bir yüze sahip olmak için yapmanız gerekenler

Rate this post

Daha iyi bir yüze sahip olmak için yapmanız gerekenlerMükemmel bir yüze sahip olmak için, belirli bir temel tedavi ile zarafet rejimini benimsemek önemlidir. Hala her gün cildinize bakmıyor musunuz? Bu alanda neler yapabileceğinizi keşfedin. En iyi yüze sahip olmak için piyasadaki en pahalı tedaviyi almanıza gerek yoktur. Birçok kişinin çalıştığını inkar edemesek de, parlak ve aynı zamanda parlak bir cilde sahip olmak için gerekli olan çeşitli standart bakımlar da vardır.

Amerikan Dermatoloji Akademisi tarafından paylaşılan bilgilere göre, cilt bakımı yöntemi görünümünüzü büyük ölçüde etkileyebilir. Sonuç olarak, parlayan bir yüze sahip olmak istiyorsak, iyi bir güzellik rejimi benimsemeye değer. Ne hatırlamalıyız? Başlamak için, mükemmel bir yüze sahip olmak için cilt türünü hesaba katmanız gerekir. Bu, tipik olarak, birçok kişinin hem bakım hem de topikal kullanım için ürün seçimi için göz ardı ettiği bir bilgidir. Bununla birlikte, yararlı olan düzenli davranışlara dahil olmaya başlamalıyız. Bunlar içerir.

Günlük temizlik

Nazik ürünlerle günlük temizlik, yüzün pürüzsüz ve değişmeden kalması için birincil sırlar arasındadır. Böylece cildin küçük gözeneklerinde biriken tozların yanı sıra parçalardan da kurtuluruz.

Günlük temizlikMükemmel bir yüz istiyorsanız, makyaj yapmadan önce her sabah ve yatmadan önce her gece yüzünüzü silin. Yüzünüzü vücut sabunu ile temizlemek son derece düşmanca olabilir ve cildinizin dengesini bozabilir. Cilt tipinize özel bir temizleyici kullanmak, sahip olduğu özel bileşenlerin faydalarını sağlar. Yağlı cilde sahip insanlar, cildin ph’ını değiştirene kadar nemli mendillerle takviye edebilirler:

  1. Ovma tedavileri aslında cildi eski haline getirmek ve oksijenlenmesini kolaylaştırmak için en iyi müttefikler haline gelmiştir. Amerikan Dermatoloji Akademisi’ne göre, eksfolyantlar ölü hücreleri ve cildin dışında tutulan diğer çeşitli safsızlıkları gidermeye yardımcı olur.
  2. Bu da akne siyah nokta veya başka türlü olması eğilimi azaltmak ediyoruz.
  3. En önemlisi, bunu iş öğeleriyle veya şeker ve bal gibi bazı doğal aktif maddeleri birleştirerek yapabiliriz. Sadece bunları haftada 2 kez uygulamalıyız.

Hidrasyon

HidrasyonDoğru hidrasyon sadece vücudun iç kısmına fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cildin görünümünü de etkiler. Klinik, estetik ve Araştırma Dermatolojisindeki bir dergi ile çakışan su, kan akışını, hücrelerin oksijenlenme prosedürünü ve ayrıca elastikiyeti arttırmak için hayati öneme sahiptir.

Cilt bakımı için oda sıcaklığında su içilmesi önerilir. Günde 6 ila 8 bardak su tüketmek, yüzün mükemmel, genç ve taze görünmesini sağlar. Günde içilecek su miktarı konusunda bir fikir birliği olmamasına rağmen, uzmanlar vücudun nemli tutulması gerektiği konusunda hemfikirdir. Her gün güneş kremi kullanmak, cildin erken yaşlanma belirtileri olmadan korunmasına yardımcı olabilir. Amerikan Kanser hücreleri kültürüne göre, yüzün ve cildin UV ışınlarına maruz kalması birçok cilt kanseri hücresi için önemli bir tehdit faktörüdür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here