Güne limonla başlamak + sizi sağlıklı kılan 6 farklı yeni rutin

Rate this post

Sonuç olarak: günün 7 ila 9 saati boyunca uyumaya teşvik edilmeniz eğlence için değildir. Dinlenirken, vücut birkaç bilişsel prosedür başlatır ve aynı zamanda birkaç şeyi, gün boyunca beyinde biriken atık maddeleri temizler. Bu, sağladığınız şeydir ve aynı zamanda vücudunuza karşı günlük olarak ve her hafta aslında bir sağlık hesabında okunabilir. Düzenli. Hem mükemmel hem de fakir. Burada, sağlık ve wellness uzmanı Tor Andersen size biraz çaba ile büyük ayrım yapmak 7 somut alışkanlıkları gösterir. Uyku yoksunluğu çok sayıda ciddi zorluğa neden olabilir.

Güne limonla başlamak + sizi sağlıklı kılan 6 farklı yeni rutinBir süre boyunca iyi dinlenmezseniz-ya da başka bir şekilde-kısa süreli hafıza, odaklanma ve keşfetme yeteneğinizle ilgili sorunlar yaşayacaksınız. Küçük görevler kesinlikle çok yüksek hissedecek ve aynı zamanda kesinlikle eskiden olduğundan çok daha fazla dalgın olacaksınız. Uyku eksikliği, zihinsel bozulma hastalıklarının gelişimini bile artırabilir. Her gece yedi on dokuz saat sürekli uyku, vücudunuzun bağışıklık sistemini güçlendirecek, size ekstra güç sunacak ve sizin için daha kolay hale getirecektir. bu ekstra kilo kaybetmek Tam olarak nasıl yapılır: tabii ki, ne zaman kalkmanız gerektiğine bağlı olarak, saat 22 civarında yatarsanız elde ettiğiniz en etkili dinlenme. Gerekirse, yatmadan önce rahat bir banyo yapın. Banyo konsepti, kendinizi rahat hissetmenizi ve yorgun hissetmenizi “aldatıyor” olmasıdır.

Güne limonla başlayın

Bu nedenle: C vitamini, sağlığınızla ilgili olduğunda kraldır ve limon, günlük gereksinimlerinizi karşılamak için en iyi kaynaklardan biridir. Sadece yarım desilitre ekşi meyve suyuna ihtiyacınız var ve aynı zamanda bir bardak suda karıştırmanın yanı sıra güne tüketmeye başlayabilirsiniz.

Güne limonla başlayınC vitamini, sizi mikroplardan koruyan vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir ve limonlar, beyne ve sinirlere fayda sağlayan potasyumda bol miktarda bulunur. Limonun yanı sıra su karışımı da sindiriminize yardımcı olur ve uzun bir akşam oruç tuttuktan sonra bağırsak sisteminizi uyandırır ve bu nedenle sağlıklı ve uyarıcı bir kahvaltı yapmadan önce çok daha hızlı bir istek hissedeceksiniz.

Tam olarak nasıl yapılır: sabahın erken saatlerinde uyandığınızda limon suyunu sıkarak başlayın-normal narenciye meyvelerinde bulunan kimyasalları önlemek için doğal olanı seçin. Bundan sonra, camı kaynamış su ile doldurun, ılık bir sıcaklığa soğutun ve karışımı tüketin.

Aktivite için kendini aldatmak

Bu nedenle: Sundstyrelsen, kardiyoyu ve diğer çeşitli yaşam hastalıklarını önlemek ve kalbinizi ve zihninizi güçlendirmek için günlük olarak otuz dakikalık egzersiz yapmanızı önerir. Bunun yanı sıra, fiziksel olarak aktif insanların hastalıktan etkilenme ihtimalinin çok daha düşük olduğunu ortaya koyan bir dizi araştırma çalışması ile desteklenmektedir, çünkü ölüm oranı da kelimenin tam anlamıyla aktif olmayan insanlardan daha düşüktür. Risk, en aktif olanlardan birinde neredeyse yarıya inmiştir.

Aktivite için kendini aldatmakOrta yaşlı ve yaşlı bireylerde de egzersiz derecesinde bir artış, morbiditede ve ölümde bir azalmaya bağlıdır. Tam olarak nasıl yapılır: fiziksel aktivite, güç cirosunu artıran her türlü harekettir. Hem kasıtlı olarak hedeflenmiş, hem de spor salonuna giderken olduğu gibi düzenli fiziksel aktivite veya daha da dağınık bir görev olabilir. Başka bir deyişle, günlük egzersizlerin ve ortak görevlerin bir kısmı, bisiklet sürdüğünüzde veya işe ya da markete gittiğinizde, asansörden ziyade merdivenlerden çıktığınızda ya da bahçecilik ya da temizlik gibi evdeki yorucu işleri ele aldığınızda ek olarak sayılır. Evet, çocuklarınızla aktif olarak oynamak bile, etkinlik para birimini doğrudan sağlık hesabına yerleştirmenizi önerir. Hem sizin hem de çocuklarınız için bir kazan-kazan.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here