Hızlı sivilce kurtulmak için nasıl?

Rate this post

Oh, hayır … elbette oldu. Alnınızın merkezinde, ilk randevunuzda, hayati bir iş toplantısı için olması gerektiği gibi, en büyük, kırmızı (ve aynı zamanda en az ağrıyan) sivilceyi elde ettiniz ya da aslında tüm yılınızdan çok daha az bir şey görmeyecek bir kurum fotoğrafı çektiniz, mükemmel bir gözünüz olan kişi/kadın ve ev! Neredeyse gerçekten alnınızda üçüncü bir gözle hazırlandığınızı hissediyorsunuz ve hepimiz hangi “gözün” göz alıcı olacağını biliyoruz. Bu gerçekten bir teknik, ama belki de bir şeyler yapabileceğiniz bir şey. Sadece burada gözden! Sivilcelerinizi mümkün olan en kısa sürede nasıl çıkarabileceğinizi tartışıyoruz-adım adım. Sivilce sarı / beyazsa ve aynı zamanda olgunlaşmışsa, mikroorganizmaları çıkarmak için bükülmüş olarak sıkmak isteyebilirsiniz, ancak dikkatli olun, çünkü başlangıç faktöründen daha kötü bir sonuç yaratabilirsiniz. Sivilce atılmaya hazır değilse, tercihen yalnız bırakmanız gerekir.

Yine de, eğer elinde alanından sakınmak gerekiyorsa, aşağıdaki uymak gerekir :

  1. Gözeneklere daha fazla mikroorganizma girmediğinden emin olmak için temiz/ steril eller kullanın.
  2. İçinde mikroplar ve düzenli yer yüzü temiz, düzenli ya da buna benzer, yani deri içine mikroorganizmalar basarak kaçının.
  3. Sıkmak için parmaklarınıza bir tuvalet kağıdı veya Kleenex (temizleme çubuğu) yerleştirin.
  4. Nazikçe basın. Tırnaklarınızı kullanmaktan kaçının, ağrıyorsa veya sivilceleri çıkarmak da zorsa sigarayı bırakın. Rezervasyonlarınızı kabul etmezseniz sivilce sonrası yara izleri olabilir.

Neden sivilce alıyorsunuz?

Bir sorunla uğraşırken, başlangıcını bilmek her zaman harikadır. Aynı şey sivilce için de geçerlidir. Özellikle, bir sivilce tıkanmış saç kökleri veya ter bezlerinden kaynaklanır. Tipik olarak, cildin sebum üretimini arttıran, bezleri mikroorganizmalarla bırakan ve daha sonra siyah nokta geliştiren bir hormon eşitsizliğinin bir sonucu olarak ortaya çıkarlar.

Neden sivilce alıyorsunuz?Siyah nokta, bazen irin ile doldurulabilen bir sivilce tipinde kendini gösteren bir tür enflamatuar problem olarak görülebilir. Bununla birlikte, çeşitli yönler akne kaynağı olabilir. Sık sık endişeleniyor: Hormonal ajanlar ve menstruasyon Kaygı Kimyasalların yanı sıra kirlenme. Diğer sivilcelerden enfeksiyon Toplanan gözeneklerin ağırlaştığını ve mikropların bir sonucu olarak tahriş olduğunu bilmeye değer.

çünkü yardımın en iyi suçluyu yakalama yeteneğine sahip olması gerekir. Her zaman olduğu gibi, savaşmaktan kaçınmak en iyisidir, sonuç olarak hem siyah noktalara karşı genel bir bakış hem de ter tomurcuklarının tedavisi yaptık, böylece gelecekte iyi korunursunuz! Konuya geri döndü. Çenenizi, boynunuzu, burnunuzu, sırtınızı ve hatta kalçalarınızı rahatsız eden kırmızı bir topuzunuz var! Evet, akne vücutta veya yüzünde birçok aptalca yerde çözülebilir. Şimdi ellerinizi iltihapla, kalan mikroorganizmalarla savaşabilen ve aynı zamanda cildi iyileştiren antiseptik veya anti-inflamatuar bir temsilci üzerinde elde etme meselesidir.

Gece boyunca siyah noktaları ortadan kaldırın

Doğal olarak, sivilce tedavisini kendiniz bulmayı planlıyorsunuz-sivilcelerden hızlı, gece veya birkaç saat içinde kurtulabilen bir tedavi. Bununla birlikte, sivilceleri çıkarmanız gerektiğinde, genellikle birkaç saat içinde anlaşılamayan karmaşık bir boyuttur.

Gece boyunca siyah noktaları ortadan kaldırınSivilce, sarımsak, bal, buz, limon ve diğer çeşitli seçenekler için diş macunu genellikle başarısız olur. Öte yandan, hem kirleticilerden kurtulabilen hem de akne tehlikesini en aza indirebilen etkili bir çare için birkaç ipucumuz var. Burada akne ile mücadeleye odaklanan cilt bakımı ve losyon hakkında konuşuyoruz. Biz (yanı sıra müşteriler) tavsiye.

Ortaya çıkan sivilce ile başa çıkmak için uygun bir nokta çubuğu bulmak önemlidir, aksi takdirde anti-bakteriyel binalar içeren bir jel, losyon veya temiz ile gitmeniz gerekir. Tercihen cildi tahriş etmeden derinlikte çalışabilmesi gerekir. Salisilik asit sivilce ile başa çıkmak için tavsiye edilir! Salisilik asit hakkında aşağıda okuyabilirsiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here